Sari la conținut
CarV

Soundhouse

Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale

Vândut de soundhouse.ro/

PRP: 1.305,00 RON

1.044,00 RON -20%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la soundhouse.ro/ Comandă direct la magazin

Economisești

261,00 RON -20%

Vezi oferta la soundhouse.ro/
2 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 31 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale

1.044,00 RON
Cumpără
ZVL este un modul de sincronizare pentru amplificatoare multiple, proiectat pentru a permite utilizatorului sa conecteze, sa lege (strap) si sa regleze preamplificatoarele mai multor amplificatoare dintr-un singur punct de control. Acest lucru ofera un nivel ridicat de precizie si coerenta in reglaj, fiind solutia ideala pentru sisteme audio auto mari, unde controlul exact al semnalului este esential. Modulul ZVL a fost dezvoltat pentru a functiona perfect cu amplificatoarele Z12000, SS2000 si noile amplificatoare din Seria M, prin intermediul intrarii dedicate ZVL INPUT. Totodata, acesta este compatibil universal, putand fi utilizat si cu amplificatoare mai vechi din seria DM, precum si cu amplificatoare de la alti producatori. Ca procesor activ de semnal, ZVL preia semnalul audio inainte ca acesta sa ajunga la amplificator, permitand modificarea formei de unda in functie de cerintele sistemului. Spre deosebire de dispozitivele pasive sau de preamplificatoarele integrate in amplificatoare, ZVL necesita alimentare externa, dar ofera un grad mult mai mare de ajustabilitate, flexibilitate si control asupra sunetului final. Rezultatul este un sistem audio perfect sincronizat, usor de reglat si capabil sa livreze performanta maxima in aplicatii mobile de nivel competitional sau high-end.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 1.044,00 RON (conform OG 58/2022)

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 1.044,00 RON (OG 58/2022)

1.044,00 1.174,50 1.305,00 sept. 2025 nov. 2025 ian. 2026 mar. 2026 mai 2026 iul. 2026 sept. 2026 sept. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale este piesă originală sau echivalentă?
Încadrarea exactă — OE, OEM sau aftermarket — o găsești în fișa Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale de pe site-ul magazinului soundhouse.ro/, împreună cu producătorul real și codurile de referință încrucișate. Ce garantăm noi: oferta vine din feedul oficial al unui magazin partener verificat, cu factură și garanție Soundhouse. Piese fără proveniență, de dezmembrări nedeclarate sau fără factură nu intră pe CarV.
Cât costă Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale și e prețul final?
1044.00 RON cu TVA — atât cere acum magazinul soundhouse.ro/ pentru Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale, conform feedului sincronizat automat. Peste asta mai vine doar transportul, calculat la checkout; la piesele grele (discuri, acumulatori, anvelope) taxa de curierat poate fi mai mare, deci compară ofertele la preț total. Unele piese cer și predarea celei vechi (taxă de carcasă) — scrie în fișa produsului dacă e cazul.
Cum plătesc comanda cu Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale?
La magazinul soundhouse.ro/, prin metodele lui: card online cu procesare securizată, ramburs la curier, iar la coșuri mari — seturi de distribuție, anvelope, acumulatori — de multe ori și rate. CarV nu atinge banii și nu îți cere datele cardului niciodată; tranzacția e strict între tine și magazin.
Pot returna Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale dacă am greșit piesa?
Da — 14 zile calendaristice de la primire, conform OUG 34/2014, cu o condiție esențială la piese: să fie nemontată, curată, în ambalajul original, cu toate accesoriile. O piesă montată sau purtând urme de montaj nu mai e „ca nouă" și magazinul poate reduce suma returnată sau refuza returul. De-asta verificarea compatibilității se face înainte de comandă și, ideal, înainte de programarea la service.
În cât timp primesc Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale?
Dacă Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale e pe stocul propriu al magazinului soundhouse.ro/, pleacă de regulă în aceeași zi sau a doua zi și ajunge prin curier în 1-3 zile lucrătoare. Piesele aduse la comandă de la furnizori externi pot dura 3-10 zile — termenul exact scrie în pagina produsului din magazin. Nu programa mașina la service până nu ai piesa în mână.
Ce garanție am pentru Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale?
Garanția legală de conformitate — minimum 2 ani, Legea 449/2003 + OUG 140/2021 — o asigură magazinul soundhouse.ro/. Nuanța importantă la piese: pentru componentele care cer montaj specializat, magazinele condiționează de regulă garanția de montajul într-un service autorizat, cu deviz. Păstrează factura piesei și devizul de montaj împreună — ele două susțin orice cerere de garanție.
E Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale pe stoc sau se aduce la comandă?
Feedul magazinului soundhouse.ro/ indică acum: în stoc. La piese, „în stoc" înseamnă de obicei livrare imediată din depozit, iar disponibilitatea la comandă adaugă zile bune de așteptare. Statusul se actualizează automat pe CarV; dacă piesa e disponibilă și compatibilitatea e confirmată, comand-o — stocurile de piese pentru modele mai vechi nu se reîmprospătează la nesfârșit.
De ce mă trimite CarV la soundhouse.ro/ pentru Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale?
Pentru că noi suntem catalogul, nu vânzătorul. CarV indexează ofertele magazinelor auto-moto partenere ca să compari prețurile aceleiași piese fără efort; stocul și logistica rămân la magazine. Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale îl vinde soundhouse.ro/ — acolo închei comanda, primești factura și garanția. Când datele diferă între catalog și magazin, valabile sunt cele din magazin: feedul lui e sursa noastră.
Se ieftinește Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale în perioada următoare?
Imposibil de promis — dar ușor de urmărit: prețul de 1044.00 RON se sincronizează automat cu feedul soundhouse.ro/, deci orice reducere apare pe CarV în timp real. La piese și accesorii, momentele bune sunt campaniile de sezon (anvelope primăvara/toamna) și Black Friday. Dacă piesa e pentru o reparație curentă, nu amâna: o defecțiune agravată costă mai mult decât orice discount.
Vine Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale cu toate accesoriile de montaj?
Conținutul exact al pachetului — șuruburi, garnituri, cleme, senzori incluși sau nu — e detaliat în fișa Preamplificator DD Audio ZVL , 10 canale de pe site-ul magazinului soundhouse.ro/; unele piese se livrează cu kit complet de montaj, altele strict piesa. Citește secțiunea „conținut pachet" înainte de comandă și, dacă lipsește ceva de acolo, adaugă separat consumabilele necesare, ca să nu blochezi lucrarea în service.

Produse similare

Alte produse de la soundhouse.ro/

Alte produse Soundhouse

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies